Saint Gervais Mont Blanc 03 stycznia 2024

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 12-20 STYCZNIA 2024
SAINT GERVAIS MONT-BLANC

WYJAZD Z KRAJU /autokar/

PIĄTEK 12.01.2024 

KATOWICE – zbiórka godz. 22.15 parking przy C.H LIBERO ul. Kościuszki 229 – od strony stacji paliw (w C.H. dostępny podziemny parking dla samochodów)

WROCŁAW  0.15 ( po północy więc kalendarzowo będzie 13.01 /noc z piątku na sobotę/) Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4 

Cena dla osób dojeżdżających transportem własnym obniżona jest o 300 PLN (opcje dojazdu własnego należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji / jeżeli opcja będzie dostępna).

Dla osób podróżujących samolotem organizujemy transfer z lotniska. W celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy (przed dokonaniem rezerwacji).

ZAKWATEROWANIE

SOBOTA 13.01.2024 

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne około godz. 21.00 w hotelu) – powiadomienia wyślemy sms-em

APARTAMENTY

Nasze standardowe apartamenty w tej rezydencji są 6 osobowe (w apartamentach mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz toaletę). Opcjonalnie można zamówić apart 4 osobowy lub 8 osobowy – są one droższe od standardowych i wymagają wcześniejszego zamówienia (najlepiej zaraz po uruchomieniu rezerwacji na stronie Klubu). W apartamencie mamy do dyspozycji 3 pomieszczenia (2 sypialnie plus salon z aneksem kuchennym). Każde z pomiszczeń przeznaczone jest dla dwóch osób.  Sypialnia 1 : mamy do dyspozycji dwa łóżka pojedyncz lub jedno podwójne. Sypialnia 2 : łóżko piętrowe. Salon : kanapa dla dwóch osób. Istnieje też możliwość zakwaterowania w opcji SOLO czyli tylko jednej osoby w danym pomieszczeniu (w sypialni lub salonie). Zakwaterowanie w opcji SOLO wiąże się z dopłatą za wakat (wakat to opłata za drugie niewykorzystane łóżko w danym pomieszczeniu). Dopłata do opcji SOLO wynosi 550 zł. Chętnych skorzystania z tej opcji prosimy o taką informację przy dokonywaniu rezerwacji. W późniejszym terminie (gdy już wyjazd jest kompletny) może nie być możliwości skorzystania z tej opcji. 

♦ Na końcu naszego planu wyjazdu znajdują się przykładowe zdjęcia apartamentów w tej rezydencji..

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Evasion Mont -Blanc 445 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 14.01.2024 do piątku 19.01.2024 (6 dni narciarskich). 

Zobacz pełny opis stacji tutaj: ⇒ OPIS STACJI

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w piątek 19.01.2024 w godzinach wieczornych (ok godz.21.30). Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w czwartek 18 stycznia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Przyjazd do Polski w sobotę 20 stycznia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 16.00  przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 18.00 przyjazd do Katowic.

Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Zalecamy uzyskanie informacji od pilota (na miejscu przed wyjazdem). 

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Grand Panorama – Avenue du Mont d’Arbois, 74170 Saint-Gervais-les Bains, Francja. Rezydencja znajduje sie bezpośrednio przy dolnej stacji kolei linowej kabinowej „Le Bettex”. /kolejka linowa Bettex znajduje ok 30m od wyjścia z naszej rezydencji/

W stacji znajdują się sklepy i marktey spożywcze (najbliższy ok 8 min pieszo od rezydencji. Piekarnia oddalnona od rezydencji ok 80 m . Dla chętnych będziemy organizować transport do wielkopowierzchniowego sklepu (Hipermarketu) w  celu zrobienia większych zakupów. 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 500 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 14 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

W St.Gervais znajduje się basen kąpielowy oraz baseny termalne (wstęp dodatkowo płatny – szczegóły przedstawimy na miejsu).

Podczas pobytu w stacji będziemy organizować wyjazd do Chamonix połączony z wjazdem na Aiguille du Midi oraz Mer de Glace (koszt cały koszt takiej wycieczki wynosi około 100 euro/os. /w zależności od ilości uczestników cena może nieznacznie ulec zmianie/). Szczegóły wycieczki przedstawimy na miejscu (w stacji).

Dla chętnych organizujemy zjazd słynną Vallee Blanche (Chamonix) po lodowcu Mer de Glace. Zjazd możliwy tylko w przypadku odpowiedniej ilości chętnych (5-6 osób) oraz odpowiednich warunków atmosferycznych (również warunków śniegowych na lodowcu).

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

* Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( przepisy Covid-19 , złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

 ** W związku z zaoszczonymi przepisami dot. pandemii Covid-19 wszystkie szczegóły dot. wycieczek będą aktualizowane na bieżąco w oparciu o aktualne lokalne przepisy sanitarne. 

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 20 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Saint Gervais (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów). 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807