Wyskocz na narty po pracy

WYSKOCZ NA NARTY PO PRACY to akcja organizowana przez SKI KLUB PL polegająca na popołudniowych wyjazdach (wyjazdy z Katowic i okolic około godz. 17.00 – 17.30) na oświetlone stoki narciarskie w Beskidzie Śląskim. Wyjeżdżamy gdy tylko są dobre warunki narciarskie (z karnetem na 2-3 godziny zjazdów – w zależności od stacji) na przygotowanych do wieczornej jazdy stokach. Powrót do Katowic w godz. 22.30 – 23.00.

NAJBLIŻSZE WYJAZDY:

Cena w tabeli obejmuje transport do stacji narciarskiej razem z karnetem na 2 godz. zjazdów – wyjazdy wieczorne lub karnet dzienny przy wyjazdach całodniowych.
Miejsca zbiórki i czas uzależniony od ilości chętnych – zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Jeżeli wyjazd jest zaplanowany i potwierdzony (aktywny) data wyjazdu będzie podświetlona kolorem czerwonym.

……………….. g.17.40   Katowice Panewnicka 238 C.H. Lidl
Poniwiec Mała Czantoria (Ustroń) 2h 120 PLN* lub 85 PLN**
……………….. g.17.40   Katowice Panewnicka 238 C.H. Lidl
Poniwiec Mała Czantoria (Ustroń) 2h 120 PLN* lub 85 PLN**

(*) cena komercyjna dla wszystkich
(**) cena dla aktywnych klubowiczów

Wypożyczenie nart 25 PLN

Uwaga! W celu ułatwienia logistyki wyjazdów oferujemy możliwość wypożyczenia nart z wypożyczalni RENTAL PRO w cenie 25 PLN na dany wyjazd.  Wystarczy, że przy rezerwacji wyjazdu zgłosicie chęć wypożyczenia sprzętu i podacie parametry narty a załadujemy je do busa i zawieziemy razem z wami na stok.  Dzięki takiej usłudze możesz z nami jechać zaraz po pracy zabierając jedynie buty i podstawowy sprzęt.  Do wyboru najnowsze modele nart marki Fischer.

AKTYWNY KLUBOWICZ – klubowicz z min. 2 letnim stażem w klubie i uczestniczący w przynajmniej 2 wyjazdach w Alpy w ostatnich 2 sezonach)  lub taki który zrobił pełną rezerwację na wyjazd w Alpy w aktualnym sezonie.

Zabieramy was z:

– Wyjazdy na narty z Katowic – Panewniki (C.H. Simply), Ligota (dworzec PKP), Brynów (parking przy OBI)

– Wyjazdy na narty z Ruda Śląska – Kochłowice (Stacja paliw Orlen)

– Wyjazdy na narty z Mikołów (parking C.H. Auchan)

– Wyjazdy na narty z Żory i Jastrzębie Zdr. (stacje przy trasie / droga krajowa 81)

– Wyjazdy na narty z Tychy –  (opcjonalnie przy grupie)  McDonald’s ul. Dołowa 1

Jesteś pasjonatem narciarstwa? Chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach? Dołącz do SKI KLUB PL →DOŁĄCZ DO NAS

Rezerwację miejsca dokonujemy pod nr tel. 888 888 807. Miejsca i godziny zbiórki ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem podczas rezerwacji telefonicznej (w zależności od ilości chętnych). Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.