Dlaczego warto dołączyć do SkiKlub.pl?

• By oszczędzić pieniądze na wakacjach zimowych nie płacąc wygórowanych cen na komercyjne wyjazdy
  • By korzystać z klubowego sprzętu sportowego, testować nowe modele nart i desek snowboardowych, wypożyczać i serwisować sprzęt po preferencyjnych klubowych zniżkach
  • By doskonalić swoją technikę jazdy pod okiem instruktorów, uczestniczyć w organizowanych szkoleniach i warsztatach
  • By uczestniczyć w organizowanych przez cały rok zajęciach sportowych pomagających utrzymać dobrą formę sportową i przygotowujących do sezonu zimowego
  • By uczestniczyć w naszych wyjazdach zimowych i letnich, spotykać się i zaprzyjaźniać z innymi ludźmi takimi jak Ty, mającymi taką samą pasję i zainteresowania
  • By korzystać z pomocy przedstawicieli i członków Ski Klub PL zarówno na naszych wyjazdach jak poza nimi przez cały rok
  • By korzystać z wielu zniżek na sprzęt i akcesoria sportowe, otrzymywać darmowe lub z dużą bonifikatą zaproszenia i wejściówki na obiekty sportowe i imprezy kulturalne

Dla kogo jest SkiKlub.pl?

• Dla ludzi w każdym wieku – od młodzieży po starszych fanatyków narciarstwa
  • Dla ludzi o różnych poziomie zawansowania – od zupełnie początkujących po prawdziwych ekspertów narciarstwa oraz snowboardu
  • Dla kochających wszystkie dyscypliny zimowe – narciarzy, snowboardzistów i pasjonatów innych zimowych sportów

Dołącz do Ski Klub PL

Zapraszamy wszystkich nowych klubowiczów oraz sympatyków klubu do uczestniczenia w naszych imprezach narciarskich, snowboardowych oraz organizowanych zajęciach przedsezonowych. Organizowane wyjazdy są dostępne dla wszystkich którzy są członkami Ski Klub PL i chcą uprawiać ten piękny sport, a jednocześnie spędzić czas w gronie fajnych ludzi w klubowej atmosferze gdzie nikt nie jest pozostawiony bez opieki i zainteresowania.

Jeżeli jesteś pasjonatem uprawiania sportów zimowych bez względu na wiek i umiejętności, nie masz problemu w kontaktach z innymi osobami, nie jesteś osobą konfliktową i lubisz towarzystwo ludzi z podobną pasją, zapraszamy do nas.

Osoby które chcą zostać członkami klubu proszone są o kontakt z nami w celu przedstawienia swojej osoby. Członkowstwo uzyskuje się po otrzymaniu zgody Klubu, wypełnieniu formularza i opłaceniu składki. Forma kontaktu z nami jest dowolna. Można przyjść na organizowane przez nas spotkania (informacje o terminach zamieszczane będą na bieżąco na stronie), można się też z nami kontaktować przez e-mail oraz telefonicznie (dział „Kontakt” na stronie).

Dla członków klubu (zgodnie z regulaminu klubu) przewidziane są dodatkowe bonusy typu: zniżki na różne dodatkowe imprezy, możliwość darmowego testowania nart lub wypożyczenia sprzętu po preferencyjnych cenach, możliwość uczestniczenia w pozasezonowych zajęciach sportowych i inne.

Najlepszą reklamą naszych imprez jest to, że od lat mamy stałych klubowiczów jeżdżących z nami w każdym sezonie, dzięki ich rekomendacjom również coraz więcej sympatyków i uczestników wszelkiego rodzaju imprez. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdów, szkoleń, imprez dodatkowych chętnie udzielamy poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, osobisty i każdy inny dostępny. Szczegóły będą też zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej przed i w czasie sezonu.

Zapisy i opłaty

Składka członkowska na sezon 2023/2024- 55 zł.
Osoby wstępujące do klubu prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przelania składki członkowskiej na konto Klubu. Przy przelewie koniecznie wpisać tytułem: składka członkowska 2023/24

Formularz dla osób chcących zapisać się do O.K.N. SKI KLUB PL oraz płacących składkę członkowską przelewem na konto Klubu. Numer konta dostępny pod formularzem.

* Zapoznałem/am się ze Statutem Klubu i proszę o przyjęcie mnie do klubu ”Ski Klub Pl„.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyjęcia mnie w poczet członków klubu.

* Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINEM SKI KLUB PL i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI oraz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKI KLUB PL jako Administratora danych osobowych oraz na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej a także na podany nr telefonu informacji dotyczących organizacji wyjazdu.

SKI KLUB PL informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych jest: SKI KLUB PL ul. Krzywoustego , 40-870 Katowice

Obowiązujące konto

SKI KLUB PL
    40-870 Katowice Al. Bolesława Krzywoustego 4/1
    mBank 03 1140 2004 0000 3702 7560 4902

Statut Ski Klubu

Udostępniamy Wam również obowiązujący statut Klubu dostępny tutaj.