Składka członkowska

Składki członkowskie…

…oraz wpłaty za wyjazdy i imprezy klubowe prosimy wpłacać na podane poniżej konto.
Nowych klubowiczów którzy nie opłacali jeszcze składek prosimy o logowanie się poprzez formularz „Dołącz do nas” w zakładce Klub na naszej stronie zgodnie z podaną procedurą.
Osoby które są już zarejestrowane jako członkowie Klubu i opłacają składkę na nowy sezon lub w wyjątkowych przypadkach zaległą składkę (zaległe składki opłacamy po kontakcie z nami i po upewnieniu się, że utrzymanie statusu ciągłości /aktywny klubowicz/ jest w tym przypadku możliwe. Nowi członkowie wpisują w tytule przelewu „Kontynuacja na sezon (podać jaki )”.
Składka na sezon 2023/24  wynosi 55 PLN .

Uwaga! Zalecamy opłacanie składek przed sezonem czyli do 30 września tak jak przewiduje nasz klubowy regulamin. Dzięki terminowo opłaconej składce otrzymujecie status aktywnego klubowicza. „Aktywny klubowicz” może korzystać z naszych promocyjnych akcji (zniżek na wybrane wyjazdy, wycieczek klubowych, darmowego testowania sprzętu, otrzymywania gadżetów klubowych, wejściówek na imprezy organizowane przez naszych sponsorów itp.).

Obowiązujące konto

SKI KLUB PL