Wypożyczalnia i serwis

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU RENTAL PRO

Jeżeli chcesz wypożyczyć narty na wyjazd, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci w dobraniu odpowiedniego modelu i parametrów sprzętu. Możesz dodatkowo zamówić transport nart i odebrać swój sprzęt na miejscu w stacji (opłata dodatkowa 45 PLN). Cena wypożyczenia nart to koszt ok 170 PLN za podstawowe modele i ok 220 PLN za najwyższe modele dla zaawansowanych narciarzy. Cena wypożyczenia obejmuje cały okres trwania naszego wyjazdu (nie ma znaczenia ile dni trwa wyjazd). Opłatę za wypożyczenie nart należy przelać na konto LOGISPORT.

RENTAL PRO
40-772 Katowice ul. Panewnicka 160
nr konta: 24 1140 2004 0000 3402 7797 9425

RC4 WC SC RACETRACK

PROFESJONALNA SLALOMÓWKA Z TECHOLOGIAMI Z PUCHARU ŚWIATA

Wypożyczalnia nart SKI KLUB PL

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała  geometria przekłada się na nadzywajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. 

RC4 WC SC RACETRACK

PROFESJONALNA SLALOMÓWKA Z TECHOLOGIAMI Z PUCHARU ŚWIATA

Wypożycz narty Fischer

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała  geometria przekłada się na nadzywajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. 

RC4 WC SC RACETRACK

PROFESJONALNA SLALOMÓWKA Z TECHOLOGIAMI Z PUCHARU ŚWIATA

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała  geometria przekłada się na nadzywajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. 

RC4 WC SC RACETRACK

PROFESJONALNA SLALOMÓWKA Z TECHOLOGIAMI Z PUCHARU ŚWIATA

Wypożyczalnia nart Logisport

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała  geometria przekłada się na nadzywajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. 


 

JEŻELI JESTEŚ CZŁONKIEM SKI KLUB PL I JEDZIESZ NA WYJAZD NARCIARSKI ORGANIZOWANY PRZEZ NASZ KLUB, MOŻESZ WYBRAĆ MODEL NART MARKI FISCHER DOPASOWANY DO TWOICH UMIEJĘTNOŚCI I AMBICJI.

Fischer to austriacki producent jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie nart na świecie. Marka ta już od dziesięcioleci znajduje się na samym szczycie światowej czołówki firm narciarskich. Dzięki współpracy naszego klubu i uprzejmości Fischer Sports możemy oferować naszym klubowiczom testowanie najnowszych modeli nart tej firmy. Posiadamy też na stanie klubowym wiele modeli nart z poprzednich sezonów, które chętnie wypożyczymy naszym klubowiczom (zgodnie z regulaminem klubowym). Testowe narty po każdym wyjeździe muszą być serwisowane w renomowanym serwisie dlatego za wypożyczenie nart pobieramy opłatę pokrywającą koszty serwisowe. W zależności od modelu nart jest to 100 PLN do 140 PLN bez względu na długość trwania wyjazdu. Ponieważ ilość sprzętu klubowego jest ograniczona, decyduje tutaj kolejność zgłoszeń oraz regulamin klubowy. Prosimy wszystkich klubowiczów, żeby z rezerwacją sprzętu nie czekać do ostatnich dni przed terminem wyjazdu. W sytuacjach gdy z powodu braku sprzętu wypożyczenie nart nie będzie możliwe w danym terminie, możemy skierować Was do współpracującej z klubem wypożyczalni sprzętu narciarskiego w której klubowicze posiadają wysokie zniżki na wypożyczenie nart (150 PLN za narty dla średniozaawansowanych do 240 PLN za topowe i najnowsze modele – proponowane ceny pokrywają wypożyczenie sprzętu na cały czas trwania wyjazdu bez względu  na ilość dni). Najwyższe zniżki i tym samym najniższe ceny przysługują aktywnym klubowiczom*.

*aktywny klubowicz – minimum 2 lata w klubie potwierdzone składkami członkowskimi oraz uczestnictwo przynajmniej w 2 wyjazdach klubowych w ostatnich 2 sezonach.

Zapraszamy do zamawiania nart Fischer podczas całorocznych wyjazdów klubowych na lodowce w Austrii Testy Nart

WYPOŻYCZALNIA NART  – TESTY NART

Poniżej prezentujemy narty Fischer z grupy RACE RC4 dostępne dla naszych klubowiczów* podczas wyjazdów narciarskich organizowanych przez SKI KLUB PL.

Posiadamy również narty Fischer dla średniozaawansowanych narciarzy oraz narty z grupy WOMEN’S SKIS zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. Szczególnie polecamy narty z segmentu Fischer MY TURN


Zobacz pozostałe narty na stronie producenta: Pozostałe narty


MOŻESZ ZAMÓWIĆ U NAS NARTY I ODEBRAĆ JE NA MIEJSCU W STACJI NARCIARSKIEJ.

Jeżeli chcecie odebrać narty już na miejscu w stacji narciarskiej, prosimy o zgłoszenie wcześniej takiej deklaracji. Może się to wiązać z kosztami transportu nart z wypożyczalni do miejsca zbiórki (średni koszt to 45 PLN w zależności od kosztów związanych z transportem sprzętu).

RC4 WC SC RACETRACK

PROFESJONALNA SLALOMÓWKA Z TECHOLOGIAMI Z PUCHARU ŚWIATA

Wypożyczalnia nart SKI KLUB PL

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała  geometria przekłada się na nadzywajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach.