Wypożyczalnia i serwis


 

JEŻELI JESTEŚ CZŁONKIEM SKI KLUB PL I JEDZIESZ NA WYJAZD NARCIARSKI ORGANIZOWANY PRZEZ NASZ KLUB, MOŻESZ WYBRAĆ MODEL NART MARKI FISCHER DOPASOWANY DO TWOICH UMIEJĘTNOŚCI I AMBICJI.

Fischer to austriacki producent jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie nart na świecie. Marka ta już od dziesięcioleci znajduje się na samym szczycie światowej czołówki firm narciarskich. Dzięki współpracy naszego klubu i uprzejmości Fischer Sports możemy oferować naszym klubowiczom testowanie najnowszych modeli nart tej firmy. Posiadamy też na stanie klubowym wiele modeli nart z poprzednich sezonów, które chętnie wypożyczymy naszym klubowiczom (zgodnie z regulaminem klubowym). Testowe narty po każdym wyjeździe muszą być serwisowane w renomowanym serwisie dlatego za wypożyczenie nart pobieramy opłatę pokrywającą koszty serwisowe. W zależności od modelu nart jest to 100 PLN do 140 PLN bez względu na długość trwania wyjazdu. Ponieważ ilość sprzętu klubowego jest ograniczona, decyduje tutaj kolejność zgłoszeń oraz regulamin klubowy. Prosimy wszystkich klubowiczów, żeby z rezerwacją sprzętu nie czekać do ostatnich dni przed terminem wyjazdu. W sytuacjach gdy z powodu braku sprzętu wypożyczenie nart nie będzie możliwe w danym terminie, możemy skierować Was do współpracującej z klubem wypożyczalni sprzętu narciarskiego w której klubowicze posiadają bardzo wysokie zniżki na wypożyczenie nart (120 PLN do 190 PLN na 10 dni za najwyższe modele). Najwyższe zniżki i tym samym najniższe ceny przysługują aktywnym klubowiczom*.

*aktywny klubowicz – minimum 2 lata w klubie potwierdzone składkami członkowskimi oraz uczestnictwo przynajmniej w 2 wyjazdach klubowych w ostatnich 2 sezonach.

Zapraszamy do zamawiania nart Fischer podczas całorocznych wyjazdów klubowych na lodowce w Austrii Testy Nart

WYPOŻYCZALNIA NART  – TESTY NART

Poniżej prezentujemy narty Fischer z grupy RACE RC4 dostępne dla naszych klubowiczów* podczas wyjazdów narciarskich organizowanych przez SKI KLUB PL.

Posiadamy również narty Fischer dla średniozaawansowanych narciarzy oraz narty z grupy WOMEN’S SKIS zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. Szczególnie polecamy narty z segmentu Fischer MY TURN


Zobacz pozostałe narty na stronie producenta: Pozostałe narty


MOŻESZ ZAMÓWIĆ U NAS NARTY I ODEBRAĆ JE NA MIEJSCU W STACJI NARCIARSKIEJ.

Jeżeli chcecie odebrać narty już na miejscu w stacji narciarskiej, prosimy o zgłoszenie wcześniej takiej deklaracji. Może się to wiązać z kosztami transportu nart z wypożyczalni do miejsca zbiórki (średni koszt to 30 PLN w zależności od kosztów związanych z transportem sprzętu).