Rezerwacja

Rezerwacje

Informacje o sposobie dokonania płatności oraz rezerwacji.

Osoby, które zdecydowały się na na konkretną imprezę, prosimy zapoznanie się regulaminem klubu a następnie o wypełnienie zamieszczonego niżej formularza lub przesłanie podanych poniżej danych na umieszczony na stronie adres e-mail (dział kontakt). Wcześniej zalecamy kontakt z nami w celu otrzymania wszystkich przydatnych informacji oraz dokonania ewentualnych indywidualnych uzgodnień.

• nazwisko i imię
  • dokładny adres zamieszkania
  • pesel
  • telefon kom. (lub inna forma kontaktu)
  • informacja o ubezpieczeniu SKI (czy będzie wykupione indywidualnie czy przez nasz klub)
  • informacja o miejscu wsiadania do autokaru (tylko z wcześniej podanych)
  • informacja o sposobie i formie dokonania płatności

Kwota pierwszej części  na wybraną imprezę wynosi 500 zł od osoby. Pozostałą część kwoty należy wpłacić na 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy. Ze względu uzależnienie ceny imprezy od kursu Euro (szczegóły na stronie) w dniu dokonania wpłaty należy zapoznać się aktualną ceną imprezy. Po wpłacie całej wymaganej kwoty cena imprezy się nie zmienia i zmiany kursu euro nie mają na nią wpływu. Numer konta podany jest pod formularzem.

UWAGA !  Osoby które posiadają własne ubezpieczenie narciarskie otrzymają do podpisania formularz potwierdzający, że ubezpieczają się indywidualnie i rezygnują z ubezpieczenia klubowego.

Formularz rezerwacji

* Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINEM SKI KLUB PL i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI oraz
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SKI KLUB PL jako Administratora danych osobowych oraz na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej a także na podany nr telefonu informacji dotyczących organizacji wyjazdu.

* Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINEM TRANSPORTU AUTOKAREM

SKI KLUB PL informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych jest: SKI KLUB PL ul. Krzywoustego , 40-870 Katowice

Dane dla dokonania wpłaty na konto

Przed dokonaniem wpłaty na konto prosimy o kontakt w celu potwierdzenia rezerwacji.

SKI KLUB PL
    Katowice Al. Bolesława Krzywoustego 4/1
    mBank 03 1140 2004 0000 3702 7560 4902

Istnieje możliwość osobistego dokonania wpłaty w naszej wypożyczalni w Katowicach przy ul. Ceglanej (wcześniej prosimy o kontakt).
    W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Informujemy, że przy organizacji niektórych imprez, wycieczek czy wyjazdów zimowych i letnich Ski Klub współpracuje z agencjami i niezależnymi Tour Operatorami którzy przygotowują produkt turystyczny na potrzeby Klubu i odpowiadają za niego zgodnie z obowiązującym prawem turystycznym. Klub opiera się na umowie zawartej a agencją lub pośrednikiem który zobowiązuje się zrealizować założony pakiet konkretnych usług związanych z imprezą. Dlatego też przy dokonywaniu rezerwacji za apartamenty oraz terminach płatności i związanymi z tym formalnościami musimy opierać się na przedstawionych przez Tour Operatorów Warunkach Uczestnictwa w organizowanej imprezie. Warunki te określają ostateczny termin dokonania płatności, kwoty zaliczki oraz ewentualne konsekwencje związane z rezygnacją uczestnictwa w imprezie.

Jednak w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych i wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z niemożnością uczestniczenia w imprezie prosimy o pilny kontakt ze Ski Klubem. W miarę możliwości staramy się w sposób najdogodniejszy dla naszych członków rozwiązywać zaistniałe problemy i proponować najlepsze wyjście.