Opłaty i nr konta

 

Kwota pierwszej części wpłaty na wybraną imprezę wynosi 500 zł od osoby. Pozostałą część kwoty należy wpłacić najpóźniej na 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy. Ze względu uzależnienie ceny imprezy od kursu Euro (szczegóły na stronie) w dniu dokonania wpłaty należy zapoznać się aktualną ceną imprezy. Po wpłacie całej wymaganej kwoty cena imprezy się nie zmienia i zmiany kursu euro nie mają na nią wpływu. Numer konta podany jest pod formularzem.

Dane dla dokonania wpłaty na konto

Przed dokonaniem wpłaty na konto prosimy o kontakt w celu potwierdzenia rezerwacji.

SKI KLUB PL
40-870 Katowice Al. Bolesława Krzywoustego 4/1
mBank 03 1140 2004 0000 3702 7560 4902

Istnieje możliwość osobistego dokonania wpłaty w naszej wypożyczalni w Katowicach (wcześniej prosimy o kontakt).
W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Informujemy, że przy organizacji niektórych imprez, wycieczek czy wyjazdów zimowych i letnich Ski Klub współpracuje z agencjami i niezależnymi Tour Operatorami którzy przygotowują produkt turystyczny na potrzeby Klubu i odpowiadają za niego zgodnie z obowiązującym prawem turystycznym. Klub opiera się na umowie zawartej a agencją lub pośrednikiem który zobowiązuje się zrealizować założony pakiet konkretnych usług związanych z imprezą. Dlatego też przy dokonywaniu rezerwacji za apartamenty oraz terminach płatności i związanymi z tym formalnościami musimy opierać się na przedstawionych przez Tour Operatorów Warunkach Uczestnictwa w organizowanej imprezie. Warunki te określają ostateczny termin dokonania płatności, kwoty pierwszej części wpłaty oraz ewentualne konsekwencje związane z rezygnacją uczestnictwa w imprezie.

Jednak w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych i wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z niemożnością uczestniczenia w imprezie prosimy o pilny kontakt ze Ski Klubem. W miarę możliwości staramy się w sposób najdogodniejszy dla naszych członków rozwiązywać zaistniałe problemy i proponować najlepsze wyjście.