Gadżety i akcesoria

Gadżety i akcesoria

Dla stałych członków naszego klubu uczestniczących w klubowych imprezach mamy do rozdysponowania akcesoria, ubrania, gadżety itp. Otrzymujemy je głównie dzięki współpracującymi ze Ski Klub PL sponsorami i partnerami. W zależności od ilości sprzętu i jego wartości w pierwszej kolejności prawo do jego otrzymania mają klubowicze regularnie i terminowo opłacający składki i uczestniczący w imprezach klubowych. Na każdy sezon narciarski przygotowujemy nowe i ciekawie zaprojektowane koszulki, bluzy, czapki itp. Dla osób wyjątkowo zaangażowanych w rozwój klubu oraz naszej kadry klubowej mamy kurtki oraz inne ciekawe sprzęty, które otrzymujemy od firm sponsorujących SKI KLUB PL.

O sposobie przydzielania sprzętu i akcesoriów klubowych decyduje Prezes Zarządu w porozumieniu z Zarządem w oparciu o wewnętrzny regulamin klubu.

Liczba koszulek oraz innych gadżetów jest ograniczona. W pierwszej kolejności otrzymują je klubowicze którzy byli z nami na dwóch i więcej imprezach narciarskich w poprzednim sezonie a także opłacają regularnie i terminowo składki klubowe. W pozostałych przypadkach decyzję w sprawie gadżetów reguluje nasz wewnętrzny Regulamin Klubowy.

Istnieje możliwość kupienia (koszty produkcji) kurtek typu softshell. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zamówienia na maila klubowego (zakładka „kontakt” na stronie). W treści maila prosimy o dokładne podanie modelu oraz rozmiaru zamawianego produktu. W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Marek Grymel który zajmuje się w klubie sprzętem i akcesoriami klubowymi.