Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe SKI

Ubezpieczenie SKI dla każdego uczestnika wyjazdów klubowych jest obowiązkowe. Koszt ubezpieczenia zawieranego przez klub w imieniu uczestnika wynosi 69 PLN. Nie wymagamy jednak aby ubezpieczenie było wykupione u nas, każdy uczestnik imprezy może skorzystać z naszego ubezpieczenia grupowego lub wykupić je indywidualnie w wybranym wg własnego uznania Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Możliwość wykupienia ubezpieczenia bezpośrednio przez nasze biuro ma na celu oszczędzenie dodatkowych formalności a przede wszystkim czasu, którego zazwyczaj brakuje na załatwienie wszystkich spraw związanych wyjazdem.

Nasze ubezpieczenie obejmuje zdarzenia związane z Covid-19

Uwaga! Osoby które zdecydowały się korzystać ze swojego, indywidualnie zawartego ubezpieczenia powinny w terminie do 7 dni przed datą imprezy przesłać na nasz adres mailowy oświadczenie o rezygnacji z ubezpieczenia klubowego oraz informację, że ubezpieczyły się indywidualnie (poza klubem). Formularz rezygnacji dostępny jest na stronie – poniżej (należy go pobrać, wydrukować, wypełnić oraz podpisać i odesłać do nas listownie lub na adres mailowy biuro@skiklub.pl  /może być skan przesłany z własnego adresu e-mail – adres taki jaki podaliście w formularzu rezerwacji/). Ewentualnie zdjęcie telefonem i wysłane z waszego prywatnego numeru. Konieczna może być również pisemna rezygnacjia z ubezpieczenia klubowego (formularz w autokarze u pilota wycieczki). Brak przesłania na min. 7 dni przed terminem wyjazdu spowoduje wpisanie klubowicza na listę ubezpieczenia klubowego i konieczność opłaty za to ubezpieczenie lub wstrzymanie odbioru karnetu (na miejscu w stacji). Po otrzymaniu pisemnej rezygnacji prześlemy Wam potwierdzenie jej otrzymania. W przypadku gdy nie otrzymaliście potwierdzenia (po wysłaniu rezygnacji) prosimy o kontakt telefoniczny.

Rezygnujesz z ubezpieczenia? Pobierz formularz rezygnacji. Wydrukuj, podpisz i wyślij skanem lub telefonem.

Formularz rezygnacji z ubezpieczenia

Ubezpieczenie zawarte indywidualnie przez Państwa (poza klubem) musi posiadać ochronę od zdarzeń związanych z Covid-19,  koszty ratownictwa związane z uprawianiem narciarstwa oraz koszty leczenia.

Grupowe ubezpieczenie w razie zaistniałej szkody działa na tej samej zasadzie co zawarte indywidualnie. Zamiast imiennej polisy każdy ubezpieczony dostaje nr polisy grupowej, który w razie zaistnienia szkody podaje dzwoniąc pod odpowiedni nr alarmowy podając swoje dane (przesłane wcześniej, zakładka „rezerwacja”) lub w razie poważniejszej interwencji przedstawia w miejscu np. hospitalizacji ubezpieczonego. Nasze ubezpieczenie grupowe zawieramy ze sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z wynegocjowanymi sumami gwarancyjnymi.

Każde zawierane przez nas narciarskie ubezpieczenie obejmuje koszty ratownictwa górskiego, koszty międzynarodowego leczenia, odpowiedzialność cywilną na stoku oraz NNW. Towarzystwo Ubezpieczeniowe z którym zawieramy polisę ma podpisaną umowę z likwidatorem szkody poza granicami Polski.

Uwaga! Osoby korzystające z naszego ubezpieczenia grupowego, cierpiące na choroby przewlekłe muszą o tym fakcie nas poinformować przy wysyłaniu swoich danych osobowych. Nie poinformowanie nas o tym fakcie może w konsekwencji skutkować odmową Towarzystwa Ubezpieczeniowego pokrycia szkody związanej z daną chorobą (w taki sam sposób dotyczy to ubezpieczeń zawieranych indywidualnie). Wszystkie dodatkowe szczegóły związane z ubezpieczeniem grupowym zostaną podane przez pilota w autokarze, w razie zaistniałej szkody również służymy pomocą na miejscu.

Zobacz: Ogólne warunki ubezpieczenia