Idąc z duchem czasu także Ski Klub pojawił się na Facebooku. Część z Was na pewno zaobserwowała przycisk w prawej-górnej części strony skrywający fanów SkiKlubu na FB oraz nasz profil. Poprzez profil będziemy Was informować o zmianach w ofercie czy publikować ciekawostki medialne jak filmy i artykuły, na które warto zwrócić uwagę. Oczywiście materiały te będą też dostępne na naszej stronie czyli www.skiklub.pl.
Dodatkowa informacja dotycząca Facebooka, skierowana do użytkowników starszych wersji przeglądarek to link do naszego profilu, gdyż starsze wersje np.Internet Explorera nie obsługują wtyczki na stronie. Profil można znaleźć tutaj.

Rezerwacja wyjazdów i sprzętu

Wraz z nową odsłoną udostępniamy do Waszej dyspozycji formularze rezerwacji, nie trzeba już wysyłać „niepewnego” maila i zastanawiać się czy zostały umieszczone wszystkie potrzebne informacje. Wystarczy skorzystać z opcji „Rezerwuję” dostępnej w tabeli wyjazdów i wypełnić formularz. Podobna opcja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu narciarskiego wraz z otwarciem i udostępnieniem oferty przez klubową wypożyczalnię.

Wciąż pracujemy nad wieloma elementami strony, aby działały jeszcze lepiej, a strona była atrakcyjniejsza. Wśród nadchodzących zmian znajdują się modyfikacje dot. opisów stacji, ofert czy atrakcji letnich mających miejsce pośród klubowiczów. Oczywiście o wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco :).