ORCIERES styczeń 2024

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 26.01-03.02. 2024
ORCIERES

Cena 2100 PLN  *(cena promocyjna 1990 PLN aktualna przy opłaceniu całości do 01 września 2023) 

WYJAZD Z KRAJU /autokar/

PIĄTEK 26.01.2024 

KATOWICE – zbiórka godz. 20.00 parking przy C.H LIBERO ul. Kościuszki 229 – od strony stacji paliw (w C.H. Libero dostępny jest podziemny parking dla samochodów). 

GLIWICE  20.30 stacja paliw BP ul Okrężna 32

Cena dla osób dojeżdżających transportem własnym obniżona jest o 300 PLN (opcje dojazdu własnego należy zgłosić przy dokonywaniu rezerwacji / jeżeli opcja będzie dostępna).

Dla osób podróżujących samolotem organizujemy transfer z lotniska. W celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy (przed dokonaniem rezerwacji).

ZAKWATEROWANIE

SOBOTA 27.01.2024

ORCIERES Merlette, rezydencja ETOILES d’ORION – 1850 m.n.p.m.

Zakwaterowanie do apart. w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne około godz. 21.00 w rezydencji) – powiadomienia wyślemy sms-em

APARTAMENTY

Nasze standardowe apartamenty w tej rezydencji są 4 i 6 osobowe. Wybór możliwy jest po  potwierdzeniu rezerwacji i dostępności danego apart. (liczba apartamentów jest ograniczona, zalecamy dokonanie rezerwacji odpowiednio wcześnie). W apartamentach mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem lub wanną oraz toaletę.  W apartamencie (w zależności dla ilu osób) mamy do dyspozycji 2 lub 3 pomieszczenia (1 lub 2 sypialnie plus salon z aneksem kuchennym). Każde z pomiszczeń przeznaczone jest dla dwóch osób.  Sypialnia 1 : mamy do dyspozycji dwa łóżka pojedyncze (może być to łóżko piętrowe) lub jedno duże podwójne. Gdy w apart. jest druga sypialnia  : analogicznie dodatkowo 2 łóżka. Salon : w saonie znajduje się kanapa dla dwóch osób. Istnieje też możliwość zakwaterowania w opcji SOLO czyli tylko jednej osoby w danym pomieszczeniu (w sypialni lub salonie). Zakwaterowanie w opcji SOLO wiąże się z dopłatą za wakat (wakat to opłata za drugie niewykorzystane łóżko w danym pomieszczeniu). Dopłata do opcji SOLO wynosi 550 zł. Chętnych skorzystania z tej opcji prosimy o taką informację przy dokonywaniu rezerwacji. W późniejszym terminie (gdy już wyjazd jest kompletny) może nie być możliwości skorzystania z tej opcji. 

Na końcu naszego planu wyjazdu znajdują się przykładowe zdjęcia apartamentów w tej rezydencji..

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje tereny narciarskie Orcieres o łącznej długości 100 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 04.02.2024 do piątku 09.02.2024 (6 dni narciarskich). 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w piątek 02.02.2024 w godzinach wieczornych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w czwartek  01 lutego po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Przyjazd do Polski w sobotę 03 lutego. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 19.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 21.00 przyjazd do Katowic.

Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Zalecamy uzyskanie informacji od pilota (na miejscu przed wyjazdem). 

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja 3 gwiazdkowa  znajdująca się blisko centrum stacji a także blisko wyciągów i tras narciarskich (ok 100 m). Nie ma konieczności dojazdu do wyciągów skibusem. 

W stacji znajdują się sklepy spożywcze a także market spożywczy oraz piekarnia.   

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 600 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 14 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Podczas pobytu w stacji będzie możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego (również dla początkujących). 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

* Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( przepisy Covid-19 , złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 15 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować odliczoną kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów w ORCIERES (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów). 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807