Montgenevre 15 grudnia 2023

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 15-23 grudnia 2023
Montgenevre

WYJAZD Z KRAJU

Transport – autokar

Piątek 15.12.2023  

KATOWICE – zbiórka godz. 21.30 parking przy C.H. Libero ul. Kościuszki

OPOLE – (opcjonalnie) 22.45 przy autostradzie A4 / zjazd MOP Prószków

WROCŁAW  23.45 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4 (opcjonalnie)

Prosimy o sprawdzenie godzin odjazdu na dzień przed wyjazdem ponieważ mogą one nieznacznie ulec zmianie. O zmianie godziny odjazdu będziemy Państwa informować poprzez SMS-y (na numer telefonu który Państwo podaliście w formularzu rezerwacji.

ZAKWATEROWANIE

Sobota 16.12.2023  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne wieczorem w hotelu) – powiadomienia wysyłamy sms-em

APARTAMENT

Apartamenty są 4 osobowe usytuowane w centralnej (środkowej) części stacji Montgenevre przy w bliskiej odległości od tras i wyciągów narciarskich. Dostępne są też apartamenty na 6 i 8 osób. Apartamentów na więcej niż 4 osoby jest mniej dlatego chętnych prosimy o wcześniejszą informacje w tym temacie. Dostęp do terenu narciarskigo jest bezpośredni – bez konieczności poruszania się skibusem.  Dla osób chcących podwyższyć  standard zakwaterowania istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego miejsca w apart.). Cena wakatu wynosi 500 zl za 1 wolne łóżko. Np. jeden wykupiony wakat w apart. i tym samym zakwaterowanie tylko w 3 osoby to dodatkowy koszt 165 zł na osobę. Przy zakwaterowaniu tylko 2 osób w apart. (koszt 2 wakatów 1000zl) to dodatkowa opłata 500 zł od osoby.  

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Les Deux Alpes (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów).

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar narciarski Montgenevre o łącznej długości 110 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 17.12.2023 do piątku 23.12.2023 (6 pełnych dni narciarskich).

 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w piątek  22.12.2023 w godzinach wieczornych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w czwartek 21 grudnia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). Apartamenty przed opuszczeniem muszą być posprzątane i sprawdzone (w razie nieposprzątania apartamentu opłata za sprzątanie będzie potrącona z kaucji). Kaucja zostanie zwrócona przez pilota w sobotę 23.12.2023.

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w sobotę 23 grudnia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 18.00 – 19.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 20.00 – 21.00 przyjazd do Katowic.

Godziny przyjazdu mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Nas.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Le Hameau des Airelles – Montgenevre znajdująca sie bezpośrednio przy wyciągach narciarskich (nie jest konieczne poruszanie się skibusami). 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 600 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 14 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze znajdujące się w centrum stacji Montgenevre (w stacji znajdują się sklepy spożywcze, markety, restauracje, piekarnie oraz bary szybkiej obsługi). 

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych istnieje możliwość doskonalenia techniki jazdy na nartach z instruktorem. Cena za 1h kursu uzależniona jest od ilości wykupionych lekcji (80 – 150 zl za 1h kursu). 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje 

UBEZPIECZENIE – ubezpieczenie na wyjazdach klubowych jest obowiązkowe – koszt ubezpieczenia klubowego wynosi 69 zl (opłacone na konto /tytułem ubezpieczenie/). Można ubezpieczyć się samemu (indywidualnie). Osoby ubezpieczające się indywidualnie muszą wysłać nam pisemną rezygnację z ubezpieczenia klubowego. Osoby które nie prześlą do nas pisemnej rezygnacji będą ubezpieczone przez klub (ubezpieczeniem klubowym). Szczegóły dot. ubezpieczenia znajdziecie Państwo tutaj:  WARTO WIEDZIEĆ

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 15 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu.