Les Deux Alpes 01 grudnia 2023

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 01-09 grudnia 2023
Les Deux alpes 3600

Cena 1940 PLN   *(cena promocyjna 1790 PLN aktualna do 01 września 2023)

WYJAZD Z KRAJU

Transport – autokar

Piątek 01.12.2023  

KATOWICE – zbiórka godz. 21.30 parking przy C.H. Libero ul. Kościuszki

OPOLE – (opcjonalnie) 22.45 przy autostradzie A4 / zjazd MOP Prószków

WROCŁAW  23.45 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4 (opcjonalnie)

Prosimy o sprawdzenie godzin odjazdu na dzień przed wyjazdem ponieważ mogą one nieznacznie ulec zmianie. O zmianie godziny odjazdu będziemy Państwa informować poprzez SMS-y (na numer telefonu który Państwo podaliście w formularzu rezerwacji.

ZAKWATEROWANIE

Sobota 02.12.2023  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne wieczorem w hotelu) – powiadomienia wysyłamy sms-em

APARTAMENT

Apartamenty są 4 osobowe usytuowane w centralnej (środkowej) części miasteczka Les Deux Alpes bezpośrednio przy gondolach Jandri Express. Najczęstsze ustawienie w tych apartamentach to:  jedna kanapa 2 osobowa w salonie i 2 osobowe łóżko piętrowe lub z szufladą w drugim pomieszczeniu. Dla osób chcących podwyższyć  standard zakwaterowania istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego miejsca w apart.). Cena wakatu wynosi 500 zl za 1 wolne łóżko. Np. jeden wykupiony wakat w apart. i tym samym zakwaterowanie tylko w 3 osoby to dodatkowy koszt 165 zł na osobę. Przy zakwaterowaniu tylko 2 osób w apart. (koszt 2 wakatów 1000zl) to dodatkowa opłata 500 zł od osoby.  

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Les Deux Alpes (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów).

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Les Deux Alpes 225 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 03.12.2023 do piątku 08.12.2023 (6 pełnych dni narciarskich).

 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w piątek  08.12.2023 w godzinach wieczornych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w czwartek 07 grudnia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). Apartamenty przed opuszczeniem muszą być posprzątane i sprawdzone (w razie nieposprzątania apartamentu opłata za sprzątanie będzie potrącona z kaucji). Kaucja zostanie zwrócona przez pilota w sobotę 09.12.2023.

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w sobotę 09 grudnia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 18.00 – 19.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 20.00 – 21.00 przyjazd do Katowic.

Godziny przyjazdu mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Nas.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Meijotel znajdująca sie bezpośrednio przy wyciągach narciarskich (nie jest konieczne poruszanie się skibusami). 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 600 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 14 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze znajdujące się w centrum stacji Les Deux Alpes (w stacji znajdują się sklepy spożywcze, markety, restauracje, piekarnie oraz bary szybkiej obsługi). 

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych istnieje możliwość doskonalenia techniki jazdy na nartach z instruktorem. Cena za 1h kursu uzależniona jest od ilości wykupionych lekcji (80 – 150 zl za 1h kursu). 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje 

* Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( przepisy Covid-19 , złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

 ** W związku z zaoszczonymi przepisami dot. pandemii Covid-19 wszystkie szczegóły dot. wycieczek będą aktualizowane na bieżąco w oparciu o aktualne lokalne przepisy sanitarne. 

UBEZPIECZENIE – ubezpieczenie na wyjazdach klubowych jest obowiązkowe – koszt ubezpieczenia klubowego wynosi 69 zl (opłacone na konto /tytułem ubezpieczenie/). Można ubezpieczyć się samemu (indywidualnie). Osoby ubezpieczające się indywidualnie muszą wysłać nam pisemną rezygnację z ubezpieczenia klubowego. Osoby które nie prześlą do nas pisemnej rezygnacji będą ubezpieczone przez klub (ubezpieczeniem klubowym). Szczegóły dot. ubezpieczenia znajdziecie Państwo tutaj:  WARTO WIEDZIEĆ

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 15 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu.