Ski Klub PL dzięki uprzejmości firm narciarskich i współpracujących z klubem salonów sportowych oraz sponsorom daje swoim klubowiczom możliwość praktycznego przetestowania najnowszych modeli nart. W efekcie negocjacji z producentami i firmami dysponujemy różnymi markami i modelami w poszczególnych sezonach. Możliwość przetestowania najnowszych modeli nart jest odpłatna i podana jest przed konkretnym wyjazdem. Korzystanie z oferowanego sprzętu jest możliwe tylko dla klubowiczów (dla sympatyków nie należących do klubu jest możliwa bez zniżek klubowych) i tylko pod konkretne, wcześniej zaplanowane wyjazdy. Ze względu na ograniczoną ilość sprzętu lub danych modeli (długości nart itp.) zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt. Pierwszeństwo w otrzymaniu sprzętu mają członkowie Ski Klub PL o najdłuższym stażu (regulamin klubu).

Przypominamy, że niektóre modele nart testowych, również z poprzednich sezonów są dostępne w naszej klubowej wypożyczalni.

Cennik klubowicza

Wszystkie ceny w tabeli podane zostały jako całkowity koszt imprezy wraz z karnetem narciarskim, zakwaterowaniem oraz transportem Wyjazdy bez dokladnie opisanej daty sa wyjazdamy zaplanowanymi, niepotwierdzonymi

Data Miejsce Info Status
plan pazdz 2016 Molltaler - lodowiec Cena: 560 pln (bez karnetu)1
05-12. 11. 2016 Molltaler - lodowiec + inne Cena: 740 pln (bez karnetu)1
grudz 2016 Solden - lodowiec Cena: - pln (bez karnetu)1
13.01 - 22.01 2017 St Jean d'Arve - Sybelles (ferie) Cena: 1430 pln + (150 pln)*1
plan luty 2017 Ischgl Cena - 1
10.03 - 19.03 2017 St Gervais - Mont Blanc Cena: 1720 + (150 pln)*1
plan kwiecien 2017 Tignes Cena - 1
plan kwiec 2017 lodowiec Austria Cena: - 1
29.03 - 02.04 2016 Molltaler - Lodowiec Cena: 580 pln (bez karnetu)1
28.04 - 07.05 2017 Tignes (majowka - zakonczenie sezonu) Cena: 1550 - 1
czerwiec 2017 Les Deux Alpes lodowiec Cena: 1690 pln 1

1 - Taksa klimatyczna płatna na miejscu (12 euro / za cały pobyt)
* Kwota w nawiasie stanowi cenę pakietu żywieniowego
** Wycieczka fakultatywna dodatkowo płatna
*** Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych terminów w dziale Wyjazdy
**** Ceny w tabeli są cenami obowiązującymi tylko dla członków Skiklub.pl

Koszty imprez ustalane są w oparciu o aktualny kurs euro w stosunku do PLN wg. kursu NBP dlatego cena końcowa w walucie polskiej może ulegać zmianie wraz ze zmianą kursu euro. Cena nie zmienia się po wpłynięciu wymaganej kwoty na konto. W przypadku gdy wpłacana jest zaliczka a pozostała część w późniejszym terminie, każda z wpłat przeliczana jest po osobnym aktualnym na dany dzień kursie. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontaktowanie się z nami (dział: kontakt).