Saint Gervais – Mont Blanc 03 styczeń 2020

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 03-12 STYCZNIA 2020
SAINT GERVAIS MONT-BLANC

WYJAZD Z KRAJU

Piątek 03.01.2020  

KATOWICE  21.45 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

WROCŁAW  0.00 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4a

ZAKWATEROWANIE

Sobota 04.01.2020  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne około godz. 21.00 w hotelu) – powiadomienia wyślemy sms-em

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Evasion Mont -Blanc 445 km trans narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 05.01.2020 do piątku 10.01.2020 (6 pełnych dni narciarskich). 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 11.01.2020 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 10 stycznia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 12 stycznia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 8.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 10.00 przyjazd do Katowic.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Grand Panorama – Avenue du Mont d’Arbois, 74170 Saint-Gervais-les Bains, Francja. Rezydencja znajduje sie bezpośrednio przy dolnej stacji kolei linowej kabinowej “Le Bettex”. 

Osoby decydujące się na pakiet “pełna lodówka” dopłacają 150 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 21 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają w Saint Gervais możliwość zaopatrzenia się w miejscowych sklepach ok 8 min. pieszo od rezydencji. Dla chętnych będziemy organizować dojazd do większego sklepu “Hipermarketu” w celu zrobienia większych zakupów. 

W St.Gervais znajduje się basen kąpielowy oraz baseny termalne (wstęp dodatkowo płatny – szczegóły przedstawimy na miejsu). 

Podczas pobytu w stacji będziemy organizować wyjazd do Chamonix połączony z wyjazdem na Aiguille du Midi oraz Mer de Glace (koszt cały koszt takiej wycieczki wynosi około 80 euro/os. /w zależności od ilości uczestników cena może nieznacznie ulec zmianie/). Szczegóły wycieczki przedstawimy na miejscu (w stacji).

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

*Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 12 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807