Pra Loup 17-26 stycz. 2020

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 17-26 STYCZNIA 2020
Pra Loup

WYJAZD Z KRAJU

Piątek 17.01.2020  

KATOWICE  21.30 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

WROCŁAW  24.00 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4a

ZAKWATEROWANIE

Sobota 18.01.2020  

Planowany przyjazd autokaru do stacji w godzinach wieczornych . Planowe zakwaterowanie na miejscu ok godzi 21.00

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar ESPACE LUMIERE (Pra Loup , Val d’Allos). Karnet jest ważny od niedzieli 19 stycznia do piątku 24 stycznia (6 pełnych dni narciarskich).

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 25.01.2020 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 24 stycznia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 26 stycznia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 8.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 10.00 przyjazd do Katowic.

Regulamin transportu autokaremDODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to Pra Loup 1500 , rezydencja położona ok 300 m od wyciągu. 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 200 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 21 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają w możliwość zaopatrzenia się również w sklepach w Pra Loup 1600 (2 przystanki Ski Busem z naszej stacji.   

Uwaga! Prosimy zapoznać się z naszym regulaminem transportu (ważne informacje dot limitu bagażu i organizacji przejazdu).  Zobacz regulamin: Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

*Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 12 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807