Plan wyjazdu Val Thorens styczeń 2019

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy narciarskiej (również w miejscu naszego zakwaterowania), dlatego prosimy o podawanie numerów których używać będziecie także podczas pobytu w stacji (jeżeli w formularzu podany został inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji).

Na większość wyjazdów w Alpy Francuskie organizowanych przez SKI KLUB PL istnieje opcja transportu z noclegiem po drodze (transport minibusem oraz nocleg w hotelu po przejechaniu połowy drogi). Osoby chcące skorzystać z tego wariantu podróży prosimy o pilny kontakt – w tej opcji liczba miejsc jest mocno ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej przedstawiamy plan wyjazdu klubowego do Val Thorens w sezonie 2018/2019. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku pytań i wątpliwości dot. wyjazdu (dział KONTAKT na stronie klubu). Wyjazd organizowany jest przez SKI KLUB PL i uczestniczyć mogą w nim tylko członkowie tego klubu.

Zapoznaj się z regulaminem wyjazdów klubowych: →Regulamin wyjazdów klubowych
 

skiklub.pl Val Thorens
Wyjazd narciarski do Val Thorens 2019 ze SKI KLUB PL