Plan wyjazdu Tignes 09 grudnia 2022

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

Uwaga! W związku z Covid 19 niektóre Kraje mogą wprowadzać obostrzenia dot. osób przyjeżdżających do stacji narciarskich. (certyfikaty szczepień lub testy). Porsimy o sprawdzanie na bieżąco wymaganych certyfikatów szczepień oraz testów w danym Kraju. Z naszej strony zapewniamy ubezpieczenia dodatkowe (Covid) które również może być wymagane przy przekraczaniu granicy. Więcej info wkrótce przy opisie wyjazdów. Jeżeli macie pytania czy wątpliwości prosimy dzwonić  na nasz telefon informacyjny 888 888 807

PLAN WYJAZDU 09-18 Grudnia 2022
tignes

WYJAZD Z KRAJU

Transport – autokar

Piątek 09.12.2022  

KATOWICE – zbiórka godz. 21.30 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

OPOLE – (opcjonalnie) przy autostradzie A4 / zjazd MOP Prószków

WROCŁAW  0.00 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4 (opcjonalnie)

ZAKWATEROWANIE

Sobota 10.12.2022  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne wieczorem w hotelu) – powiadomienia wysyłamy sms-em

APARTAMENT

Apartamenty są 4 , 6 lub opcjonalnie 8 osobowe – usytuowane w Tignes  (nazwa i usytuowanie rezydencji przedstawiamy poniżej w temacie „Dodatkowe Informacje”). Najczęstsze ustawienie (rozkład) w tych apartamentach to:  jedna kanapa 2 osobowa w salonie z aneksem kuchennym i 2 osobowe łóżko piętrowe z  w drugim pomieszczeniu. Czasami możliwa również opcja, że zamiast łóżka piętrowego są dwa osobne łóżka. Dla osób chcących podwyższyć  standard zakwaterowania istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego miejsca w apart.). Cena wakatu wynosi 500 zl za 1 wolne łóżko. Np. jeden wykupiony wakat w apart. i tym samym zakwaterowanie tylko w 3 osoby to dodatkowy koszt 170 zł na osobę. Przy zakwaterowaniu tylko 2 osób w apart. (koszt 2 wakatów po 500zl) to dodatkowa opłata 500 zł od osoby.  

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Tignes (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów).

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar ESPACE KILLY – Tignes oraz obszar Val d’Isere -300 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 11.12.2022 do piątku 16.12.2022 (6 pełnych dni narciarskich).

Karnet obojmuje 2 obszary narciarskie Tignes i Val d’Isere (obszary połączone trasami narciarskimi). Informujemy (umowa ze stacją narciarską), że połączenie z obszarem narciarskim Val d’Isere może być zamknięte i niedostępne dla narciarzy w przypadku słabych warunków narciarskich, złej pogody lub innych czynników niezależnych od organizatora. 

 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 17.12.2022 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 16 grudnia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 18 grudnia. Planowane przybliżone godziny przyjazdu: 

godz. 7.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 9.00 przyjazd do Katowic.

Podane godziny przyjazdu podane są w przybliżeniu i mogą ulec zmianie z powodów od nas niezależnych. Należy wziąć pod uwagę możliwe różnice w podanych godzinach przy organizowaniu transportu w Polsce.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencje w Tignes Le Lac i Tignes Val Claret (w zależności od wolnych miejsc w momencie dokonywania rezerwacji). Przed dokonaniem rezerwacji można kontaktować się z nami w celu uzyskania informacji jaka jest dostępność apartamentów w poszczególnych rezydencjach. Wszystkie rezydencje znajdują sie bezpośrednio przy wyciągach narciarskich 50 – 100 m od stoku (nie jest konieczne poruszanie się skibusami). W stacji znajdują się sklepy spożywcze. W stacji Tignes Le Lac jak i w Tignes Val Claret znajduje się wypożyczalnia sprzętu, sklepy, restauracje oraz piekarnia. 

Opcjonalnie na wyjazdach można wykupić u nas pakiet „pełna lodówka” (wymagane potwierdzenie z naszej strony o możliwości wykupienia pakietu – wymagana odpowiednia ilość osób. Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 350 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 14 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze znajdujące się w centrum stacji Tignes Val Claret, Tiges Le Lac (duże hipermarkety znajdują sie w Bourg St Maurice).

Dla chętnych będziemy organizować dojazd do sklepu z niskimi cenami „Hipermarket” w Bourg Saint Maurice w celu zrobienia większych zakupów. Cena transportu do sklepu (w dwie strony) wynosi 10 euro/os przy minimalnej grupie 7 osób. 

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych istnieje możliwość doskonalenia techniki jazdy na nartach z instruktorem. Cena za 1h kursu uzależniona jest od ilości wykupionych lekcji (80 – 150 zl za 1h kursu). 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje  

* Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( przepisy Covid-19 , złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

 ** W związku z zaoszczonymi przepisami dot. pandemii Covid-19 wszystkie szczegóły dot. wycieczek będą aktualizowane na bieżąco w oparciu o aktualne lokalne przepisy sanitarne. 

UBEZPIECZENIE – ubezpieczenie na wyjazdach klubowych jest obowiązkowe – koszt ubezpieczenia klubowego wynosi 69 zl (opłacone na konto /tytułem ubezpieczenie/). Można ubezpieczyć się samemu (indywidualnie). Osoby ubezpieczające się indywidualnie muszą wysłać nam pisemną rezygnację z ubezpieczenia klubowego. Osoby które nie prześlą do nas pisemnej rezygnacji będą ubezpieczone przez klub (ubezpieczeniem klubowym). Szczegóły dot. ubezpieczenia znajdziecie Państwo tutaj:  WARTO WIEDZIEĆ

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 15 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

+48 888 888 807