Plan wyjazdu Tignes 06 grudnia

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 06-15 grudnia 2019
Tignes / Val d'Isere

WYJAZD Z KRAJU

Piątek 06.12.2019 

KATOWICE  21.00 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

WROCŁAW  23.30 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC                                                                ul. Tyniecka 4a

ZAKWATEROWANIE

Sobota 07.12.2019  w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne w apartamentach w rezydencji) – powiadomienia wyślemy sms-em

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Espace Killy – stacje Tignes i Val d’Isere.      Karnet ważny od niedzieli 08.12.2019 do piątku 13.12.2019 (6 pełnych dni narciarskich). 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 14.12.2019 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 13 grudnia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). Uwaga! Istnieje opcja wyjazdu w piątek wieczorem po nartach. Opcja ta będzie możliwa przy akceptacji wszystkich uczestników wyjazdu oraz możliwościach technicznych przy sprawdzaniu apartamentów. Szczegóły podamy na miejscu.

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 15 grudnia. Planowane godziny przyjazdu:                

godz. 8.00 przyjazd do Wrocławia,                                                                                       

godz. 10.00 przyjazd do Katowic.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja położona w Tignes Val Claret (górna część Tignes bezpośrednio przy wyciągach). 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 150 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 21 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają w Tignes możliwość zaopatrzenia się w miejscowych sklepach ona terenie stacji. Dla chętnych będziemy organizować dojazd do większego sklepu „Hipermarketu” w celu zrobienia większych zakupów (opcja dodatkowo płatna. 

W Tignes znajduje się basen kąpielow  (wstęp na karnet lub dodatkowo płatny- szczegóły przedstawimy na miejsu). 

*Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 12 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na nasym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807