Plan wyjazdu ST.Gervais 06 marz. 2020

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 06-14 MARCA 2020
SAINT GERVAIS MONT-BLANC

WYJAZD Z KRAJU

Piątek 06.03.2020  

KATOWICE  21.45 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

WROCŁAW  0.00 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4a

ZAKWATEROWANIE

Sobota 07.03.2020  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne około godz. 21.00 w hotelu) – powiadomienia wyślemy sms-em.

Na ten termin mamy apartamenty 5/6 osobowe. Istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego łóżka w apartemencie) i zmniejszenia ilości osób zakwaterowanych w danym apartamencie. Cena za wakat wynosi 500 PLN. Zainteresowanych wykupieniem wakatu prosimy o kontakt z nami lub zaznaczenie tego bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji. Uwaga! Nie zawsze mamy możliwość przydzielenia wakatu (liczba wakatów jest ograniczona i decyduje tutaj kolejność zgłoszeń). 

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Evasion Mont -Blanc 445 km trans narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 08.03.2020 do piątku 13.03.2020  (6 pełnych dni narciarskich). 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w piątek 13.03.2020 w godzinach wieczornych. Piątek jest normalnym dniem narciarskim. Po nartach mamy czas na odpoczynek, posiłek, posprzątanie apartamentów i spakowanie się. Wyjazd ze stacji planujemy na godzinę 21.00 (po sprawdzeniu apartamentów).  Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w czwartek 12 marca po południu (dzień przed wykwaterowaniem). W przypadku pytań jesteśmy do waszej dyspozycji na miejscu.

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w sobotę 14 marca. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 14.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 16.00 przyjazd do Katowic.

Godziny przyjazdu mogą nieznacznie ulec zmianie ze względu na warunki drogowe i pogodę (prosimy uwzględnić to przy ewentualnym planowaniu transferów).

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Grand Panorama – Avenue du Mont d’Arbois, 74170 Saint-Gervais-les Bains, Francja. Rezydencja znajduje sie bezpośrednio przy dolnej stacji kolei linowej kabinowej „Le Bettex”. 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 200 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 21 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają w Saint Gervais możliwość zaopatrzenia się w miejscowych sklepach ok 8 min. pieszo od rezydencji. Dla chętnych będziemy organizować dojazd do większego sklepu „Hipermarketu” w celu zrobienia większych zakupów. 

W St.Gervais znajduje się basen kąpielowy oraz baseny termalne (wstęp dodatkowo płatny – szczegóły przedstawimy na miejsu). 

Podczas pobytu w stacji będziemy organizować wyjazd do Chamonix połączony z wyjazdem na Aiguille du Midi oraz Mer de Glace (koszt cały koszt takiej wycieczki wynosi około 85 euro/os. /w zależności od ilości uczestników cena może nieznacznie ulec zmianie/). Szczegóły wycieczki przedstawimy na miejscu (w stacji).

Na każdy nasz wyjazd oferujemy wypożyczenie sprzętu narciarskiego po preferencyjnych cenach dla klubowiczów. Oferujemy również wypożyczenie sprzętu razem z transportem (odebranie i zwrot sprzętu odbywa się bezpośrednio na miejscu w stacji /opcja dodatkowo płatna 50 PLN/). Szczegóły dostępne na stronie. Wszelkich informacji chętnie udzielimy też telefonicznie lub mailowo. 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

*Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 12 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

UBEZPIECZENIE

Koszt ubezpieczenia SKI wynosi 59 PLN a posiadanie ubezpieczenia jest obowiązkowe. Istnieje możliwość rezygnacji z ubezpieczenia klubowego i wykupienie go we własnym zakresie. W trosce o Wasze bezpieczeństwo i brak stresowych sytuacji również z naszej strony, zawarcie ubezpieczenia we własnym zakresie związane jest dodatkową procedurą pisemnej rezygnacji z ubezp. klubowego. Zobacz szczegóły dot. ubezpieczenia na naszych wyjazdach:  Szczegóły ubezpieczenia i rezygnacji.

Na ten wyjazd w standardzie mamy do dyspozycji apartamenty 5/6 osobowe. Opcjonalnie można zamówić apart. 8 osobowy lub 10 osobowy. Dostępność apartamentów poza stadndardem jest uzależniona od dostępności ich w obiekcie (zalecamy złożyć zamówienie z dużym wyprzedzeniem). Ceny apartamentów poza standardem mogą wiązać się z dopłatą (ok 50 PLN od osoby). Standardowy rozkład to: 1-sze pomieszczenie: sypialnia na 2 osoby (duże łóżko lub 2 pojed.), 2-gie pomieszczenie: pokój/wnęka na 2 osoby (łóżko piętrowe), 3-cie pomieszczenie: salon z aneksem kuchennym na 1 lub 2 osoby – w zależności czy apart 5 czy 6 osobowy (kanapa dwuosobowa typu Gigogne). W apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie (aneks kuchenny). 

Zobacz przykładowe apartamenty w objekcie. Zdjęcia są przykładowe i mogą nieznacznie różnić się od apartamentów do których zostaniecie zakwaterowani.

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807