Les Arcs 13 stycz 2023

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

Uwaga! W związku z Covid 19 niektóre Kraje mogą wprowadzać obostrzenia dot. osób przyjeżdżających do stacji narciarskich. (certyfikaty szczepień lub testy). Porsimy o sprawdzanie na bieżąco wymaganych certyfikatów szczepień oraz testów w danym Kraju. Z naszej strony zapewniamy ubezpieczenia dodatkowe (Covid) które również może być wymagane przy przekraczaniu granicy. Więcej info wkrótce przy opisie wyjazdów. Jeżeli macie pytania czy wątpliwości prosimy dzwonić  na nasz telefon informacyjny 888 888 807

PLAN WYJAZDU 13-22 STYCZNIA 2023
Les Arcs 2000

WYJAZD Z KRAJU

Transport – autokar

Piątek 13.01.2023  

KATOWICE – zbiórka godz. 21.30 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

OPOLE – (opcjonalnie) przy autostradzie A4 / zjazd MOP Prószków

WROCŁAW  0.00 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4 (opcjonalnie)

ZAKWATEROWANIE

Sobota 14.01.2023  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne wieczorem w hotelu) – powiadomienia wyślemy sms-em

APARTAMENT

Apartamenty są 5 osobowe usytuowane w Les Arcs 2000. Najczęstsze ustawienie w tych apartamentach to:  jedna kanapa 2 osobowa w salonie i 3 osobowe łóżko piętrowe z szufladą w przejściowej części apart.. Czasami możliwa również odwrotna konfiguracja (3 osoby w salonie i 2 os. w części przejściowej). Dla osób chcących podwyższyć  standard zakwaterowania istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego miejsca w apart.). Cena wakatu wynosi 500 zl za 1 wolne łóżko. Np. jeden wykupiony wakat w apart. i tym samym zakwaterowanie tylko w 4 osoby to dodatkowy koszt 125 zł na osobę. Przy zakwaterowaniu tylko 3 osób w apart. (koszt 2 wakatów 1000zl) to dodatkowa opłata 335 zł od osoby. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów (zdjęcia są poglądowe i mogą nie być identyczne jak apartamenty) zamieszczamy na końcu naszego planu wyjazdu. 

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Les Arcs 200 km trans narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 15.01.2023 do piątku 20.01.2023 (6 pełnych dni narciarskich).

Jest możliwość rozszerzenia karnetu na cały obszar narciarski PARADISKI  /LES ARCS – LA PLAGNE/ 425 km tras. Koszt rozszerzenia karnetu na całe 6 dni wynosi 150 zl. Osoby zainteresowane rozszerzeniem karnetu prosimy o informację mailową lub telefoniczną najpóźniej na 7 dni przed terminem wyjazdu i wpłatę na konto wymaganej kwoty. 

 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 21.01.2023 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 20 stycznia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 22 stycznia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 7.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 9.00 przyjazd do Katowic.

DODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to rezydencja Varet w Les Arcs 2000. Rezydencja znajduje sie bezpośrednio przy wyciągach narciarskich (nie jest konieczne poruszanie się skibusami). 

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 3000 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 7 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze znajdujące się w centrum stacji Les Arcs (w stacji znajdują się sklepy spożywcze).

Dla chętnych będziemy organizować dojazd do sklepu z niskimi cenami „Hipermarket” w Bourg Saint Maurice w celu zrobienia większych zakupów. Cena transportu do sklepu (w dwie strony) wynosi 10 euro/os przy minimalnej grupie 7 osób. Do Bourg można się dostać również kolejką ze stacji (w określonych godzinach). 

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych istnieje możliwość doskonalenia techniki jazdy na nartach z instruktorem. Cena za 1h kursu uzależniona jest od ilości wykupionych lekcji. 

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z naszymi regulaminami dot. organizacji transportu oraz pobytu w stacji.  Zobacz regulamin:  Regulamin transportu autokarem oraz Informacje 

* Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( przepisy Covid-19 , złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

 ** W związku z zaoszczonymi przepisami dot. pandemii Covid-19 wszystkie szczegóły dot. wycieczek będą aktualizowane na bieżąco w oparciu o aktualne lokalne przepisy sanitarne. 

UBEZPIECZENIE – ubezpieczenie na wyjazdach klubowych jest obowiązkowe – koszt ubezpieczenia klubowego wynosi 69 zl (opłacone na konto /tytułem ubezpieczenie/). Można ubezpieczyć się samemu (indywidualnie). Osoby ubezpieczające się indywidualnie muszą wysłać nam pisemną rezygnację z ubezpieczenia klubowego. Osoby które nie prześlą do nas pisemnej rezygnacji będą ubezpieczone przez klub (ubezpieczeniem klubowym). Szczegóły dot. ubezpieczenia znajdziecie Państwo tutaj:  WARTO WIEDZIEĆ

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 15 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Les Arcs (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów). 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807