Les Arc 10 stycz 2020

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy (wyjazdu) również w miejscu naszego zakwaterowania. Prosimy o podawanie numerów (formularz rezerwacji) których będziecie używać także podczas pobytu w stacji – tylko numery polskich operatorów (jeżeli w formularzu został podany inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji). 

PLAN WYJAZDU 10-19 STYCZNIA 2020
Les Arc

WYJAZD Z KRAJU

Piątek 10.01.2020  

KATOWICE  21.15 parking przy C.H Belg ul. Przemysłowa 3

RUDA ŚL 21.30 Kochłowice Stacja Paliw Orlen ul. Oświęcimska

WROCŁAW  23.45 Bielany Wrocławskie  parking przy KFC  ul. Tyniecka 4a

ZAKWATEROWANIE

Sobota 11.01.2020  

w godzinach wieczornych (planowane spotkanie organizacyjne wieczorem w hotelu) – powiadomienia wyślemy sms-em

APARTAMENTY

Apartamenty są 5 osobowe. Najczęstsze ustawienie w tych apartamentach to:  jedna kanapa 2 osobowa w salonie i 3 osobowe łóżko piętrowe z szufladą w przejściowej części apart.. Czasami możliwa również odwrotna konfiguracja (3 osoby w salonie i 2 os. w części przejściowej). Dla osób chcących podwyższyć  standard zakwaterowania istnieje możliwość wykupienia wakatu (wolnego miejsca w apart.). Cena wakatu wynosi 400 zl za 1 wolne łóżko. Np. jeden wykupiony wakat w apart. i tym samym zakwaterowanie tylko w 4 osoby to dodatkowy koszt 100 zł na osobę. Przy zakwaterowaniu tylko 3 osób w apart. (koszt 2 wakatów 800zl) to dodatkowa opłata 265 zł od osoby. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów (zdjęcia są poglądowe i mogą nie być identyczne jak apartamenty) zamieszczamy na końcu na planu wyjazdu. 

KARNET NARCIARSKI

Nasz karnet obejmuje obszar Les Arc ok 193 km tras narciarskich.  Karnet ważny od niedzieli 12.01.2020 do piątku 17.01.2020 (6 pełnych dni narciarskich). Karnet można rozszerzyc na cały obszar Paradiski (Les Arc i La Plagne) 425 km tras. Cena rozszerzenia zkupiona w kasie w ośrodku to 68 euro. Cena rozszerzenia zgłoszona wcześniej i zakupiona grupowo przez Klub to 45 euro. Informacje o chęci zakupienia rozszerzenia ze zniżką należy przesyłać do nas mailowo. Ostateczny czas na zgłoszenie rozszerzenia to 12 godzin po otrzymaniu sms z zapytaniem. 

WYKWATEROWANIE

Opuszczenie apartamentów w sobotę 18.01.2020 w godzinach porannych. Szczegółowe informacje z dokładnymi godzinami sprawdzania apartamentów i ich opuszczenia prześlemy w piątek 17 stycznia po południu (dzień przed wykwaterowaniem). 

POWRÓT DO KRAJU

Powrót do Polski w niedzielę 19 stycznia. Planowane godziny przyjazdu: 

godz. 8.00 przyjazd do Wrocławia,      

 godz. 10.00 przyjazd do Katowic.

Regulamin transportu autokaremDODATKOWE INFORMACJE

Nasze miejsce zakwaterowania to Les Arc 1800 , rezydencja Les Lauzieres

Osoby decydujące się na pakiet „pełna lodówka” dopłacają 200 PLN przelewem na konto klubu – razem z przelewem za wyjazd. Ostateczne zamówienie pakietu możliwe najpóźniej 21 dni przed datą wyjazdu (zamówienie pakietu możliwe jest gdy wszystkie osoby z apartamentu decydują się na jego wykupienie). W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegóły dot. organizacji wyjazdu oraz pakietu dostępne są również na naszej stronie (dział: INFO).

Osoby nie korzystające z pakietu mają w Les Arc możliwość zaopatrzenia się również w miejscowych sklepach. Dla chętnych będziemy organizować dojazd do większego sklepu „Hipermarketu” w celu zrobienia większych zakupów (opcja dodatkowo płatna za transport).  

Uwaga! Prosimy zapoznać się z naszym regulaminem transportu (ważne informacje dot limitu bagażu i organizacji przejazdu).  Zobacz regulamin: Regulamin transportu autokarem oraz Informacje ogólne

*Zaplanowane wycieczki mogą zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas ( złe warunki atmosferyczne, zamknięcie wyciągów, brak odpowiedniej liczby chętnych).

WAŻNE

W celu sprawnego i szybkiego zakwaterowania uczestników po przybyciu do rezydencji, kaucję zwrotną 50 euro/os oraz opłatę klimatyczną 12 euro/os pilot będzie zbierał w autokarze. Prosimy przygotować wymaganą kwotę.  

Szczegółowe informacje dot. pobytu w stacji przekażemy na miejscu podczas spotkania organizacyjnego. Krótkie informacje oranizacyjne będziecie otrzymywać SMS-em w trakcie trwania wyjazdu na podany w formularzu rezerwacji Wasz numer telefonu. 

Przykładowe zdjęcia apartamentów w Les Arcs (zdjęcia poglądowe mogące się nieznacznie różnić od przydzielonych apartamentów). 

Telefon alarmowy SKIKLUB.PL

Na miejscu (w stacji) służymy pomocą w sprawach pilnych. Jeżeli potrzebujecie naszej pomocy prosimy dzwonić lub zostawić wiadomość na naszym alarmowym numerze telefonu. 

+48 888 888 807