Info St. Gervais stara wers jpeg

Przypominamy, że większość naszych informacji podajemy poprzez SMS-owy system informacyjny wysyłany na numery telefonów podane w formularzu rezerwacji. Informacje przesyłamy przed, jak i podczas trwania imprezy narciarskiej (również w miejscu naszego zakwaterowania), dlatego prosimy o podawanie numerów których używać będziecie także podczas pobytu w stacji (jeżeli w formularzu podany został inny nr telefonu – prosimy o kontakt w celu jego aktualizacji).

UWAGA!  Ze względu na obostrzenia pandemiczne w stacjach narciarskich nasze wyjazdy organizowane są dla osób z ważnymi certyfikatami covidowymi. Klub nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z braku ważnego certyfikatu. 

Na większość wyjazdów w Alpy Francuskie organizowanych przez SKI KLUB PL istnieje opcja transportu z noclegiem po drodze (transport minibusem oraz nocleg w hotelu po przejechaniu połowy drogi). Osoby chcące skorzystać z tego wariantu podróży prosimy o pilny kontakt – w tej opcji liczba miejsc jest mocno ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej przedstawiamy plan wyjazdu klubowego do St. Gervais – Mont Blanc w sezonie 2018/2019. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku pytań i wątpliwości dot. wyjazdu (dział KONTAKT na stronie klubu). Wyjazd organizowany jest przez SKI KLUB PL i uczestniczyć mogą w nim tylko członkowie tego klubu.

Zapoznaj się z regulaminem wyjazdów klubowych: →Regulamin wyjazdów klubowych

Zobacz nasz opis stacji→Saint Gervais Mont-Blanc

Szczegółowy Plan Wyjazdu wkrótce.

Wyjazd do Saint Gervais Mont-Blanc 2019